Potrzebuje pomocy ponieważ od kilku dni wyświetla mi się kontrolka od katalizatora.Nigdy się nie świeciła aż do teraz gdy wlałem paliwo na innej stacji niż zawsze.Jest to możliwe ,że to przez jakieś oszukane paliwo czy coś ? Paliwo wlewałem na orlenie.Jak coś to samochód w benzynie. PS:Jak zły temat to proszę moderatora o przeniesienie w inny dział
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.