Siema Potrzebuję pomocy w sprawie zmieniarki w aucie. Zmieniarka znajduje się w bagażniku po lewej stronie za osłonką, płyty pochłania normalnie, napis power świeci się, więc działa. Radyjko mam na kasety, zmieniając opcję poprzez przycisk 'mode' mogę wybrać pomiędzy FM a kasetami, ale nie wiem jak odpalić CD. Nie znalazłem nigdzie tematu, który rozwiałby moje wątpliwości stąd proszę o pomoc. Jeśli potrzebna będzie fotka to zrobię bez problemu. Pozdro