Witam Dzis rano dopadło mnie zdziwienie bo gdy rano odpaliłem auto wszystko wróciło do normy .Wszystko jest ok.Nic nie bylo robione przy tym.I jak sadzicie co to moze byc??
Dzis zobaczyłem na spokojnie auto i tak po właczeniu oswietla=enia zew,oraz kierunkowskazy wszystko sie pali tylko na desce nic nie wyswietla i wskazówki cały czas skacza
Witam Dzis odpaliłem auto i zegary nie reaguja cały czas skacza wszystkie czójnik abs sie pali ,kierunkowskazy nie działaja przycisk od komputera takze nie działa.Kilka dni temu zaswiecił mi sie czójnik abs ale zgasł i bylo ok.Odpiołem akumulator na ok godzine i dalej jest to samo.Prosze o informacje co moze byc przyczyna tej usterki. Z góry dziekuje za informacje
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.