Napiszę tak, jedno co się zmieniło to to że autko jest jeszcze twardsze w sensie już niemal nic nie tłumi nierówności ale to właśnie ze względu na te opony "run flat"... i z tego też względu zmieniam je ponownie na "zwykłe". Swoją drogą nie wiem jak można jeździć tym autkiem na jeszcze większych kołach bo przecież spokojnie można założyć 18 cali... To musi być męka i dla kręgosłupa i dla zawieszenia. Tak czy inaczej, dziękuję za podpowiedzi i opinie. Pozdrawiam