Witam. Posiadam BMW e38 728 1996r.p. Pojawił się dziwny stuk, a więc zaprowadziłem auto do znajomego mechanika, zdiagnozował że do wymiany jest czujnik położenia wałka rozrządu. Mechanik powiedział że musi on być oryginalny firmy siemens bo inaczej nic z tego nie będzie. No dobra pojechałem do sklepu oszukałem się w necie i nigdzie nie mogę takiego znaleźć, wszędzie towar jest niedostępny. Co mam robić kupić tani zamiennik? Spotkał się ktoś z takim problemem?