Cześć, Proszę o pomoc zakupiłem samochód kilka miesięcy temu była zalana olejem 10w40. Z racji poprawy kondycji zmieniłem na 5w40. Od tego momentu zaczął się problem z braniem oleju ok. 1000 km 1 litr. Wiec ponownie wróciłem do 10w40 lecz sytuacja się nie zmieniła. Nie zauważyłem rzadnych wycieków. Auto nie kopci nad miernie, czasem gdy odpalę to puści dymka, bądź przeciągnę na 1 biegu do odcinki lecz nie jest to aż tak zauważalne. Proszę o pomoc ;-)