Witam wszystkich posiadam e36 po swapie na m54b30. Mam problem z piszczeniem z tyłu auta, ostatnio mialem naprawiana szpere, łozyska zostaly stare bo stwierdzono ze nie kwalifikuja sie do wymiany. Piszczy mi przy predkosciach 90-100 i 120-130 kiedy zwalniam i utrzymuje predkosc. Prosze o pomoc w diagnozie bo bylem juz u kilku mechanikow i nikt nie wie co to jest i kazdy chce na slepo wymianiac.