Na wstępie Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów... Wiem że to nie miejsce na przywitania ale postanowiłem dwie pieczenie na jednym fajerku zrobić :D Zleciłem sprawdzenie auta http://allegro.pl/bmw-e46-330d-sport-skora-xenon-serwisowana-full-i6647422255.html#thumb/8 co tanie nie było... Gówno i tyle, więc omijajcie!!! Przebieg zaniżony, szpachla, czujniki, wycieki na silniku no i cudowna maź maskująca czyli silikon pędzlowany malowany bazą na podwoziu... Generalnie dał bym w pysk będąc osobiście Pozdro