Treść opublikowana przez mieto132
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za wykład o akcyzie,na pewno pomoże mi to dobrze określić stan techniczny pojazdu :wink:
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może jest ktoś z Krapkowic lub okolicy kto ma odpowiednią wiedze i sprzęt żeby porządnie przetrzepać to autko? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo dobra,a jakieś wskazówki na drogę :)
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@BeMek 44,to nie jest tak że wydaję ostatni grosz na chleb zeby kupić auto,po prostu założyłem sobie pewien próg cenowy i w nim chciał bym się zmieścić.Wiadomo że kilku nastu letnie auto może wymagać jakiegoś pakietu startowego,chodzi mi o to czy z informacji które się jak do tej pory pokazały w tym wątku można coś wywnioskować,zakładając że informacja @rbk o przebiegu jest prawdziwa to teoretycznie auto może mieć około 370 000,czy przy takim przebiegu też cena jest kusząco niska czy już nie?
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@rbk raczej bardzo wątpliwe,kręcona 100%,tym bardziej że sam pisze że rok temu miała 179k, a można wiedzieć skąd masz te info? edit cena idzie w dół 15800,
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@edoneil Mi się wydaje że 3.0 d. jeśli się dobrze trafi a później dba wychodzi bardzo ekonimicznie,kolega jezdzi piątką z tym właśnie silnikiem dwa razy w tygodniu do Austrii czyli jakieś dwa tys .km tygodniowo,pali mu to średnio 7l a wcale pomału nie jezdzi,więc jeśli mamy takie oszczędności na paliwie to można znieść koszt regeneracji turbiny raz na parę lat i chyba nie kosztuje to aż tyle żeby zaciągać kredyty. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie chodzi o to że i tak już naciągnołem budżet najlepiej to chciałbym coś jeszcze urwać z ceny a nie dokładać. @pobidowski piszesz jak warto to kupuj,czyli cena jest ok twoim zdaniem?Na co jeszcze zwrócić uwagę,rozumiem że nikt nie robi kapitalki na sprzedaż ale żeby się w jakieś poważne koszta nie wkopać? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za odzew,właśnie odezwał się mój kolega który na prośbę miał mim zrobić małe rozeznanie i tak: -na kierownicy jest nakładka -lakierowany błotnik i przednie drzwi od strony pasażera,podobno mierzone czujnikiem i jest tylko lakierowane zero szpachli -delikatnie wgnieciony narożnik między lampą a zderzakiem(nic nie robione nie widać zgnilizny)+trzy malutkie(1x1) wgniotki (na masce centralnie między grilami,na tyl.nadkolu i drzwiach) -silnik i skrzynia chodzi podobno dobrze,cicho,równo,nic nie szarpie,sprawdził jak gościu jeżdził, podobno pedantycznie się obchodził ze skrzynią, -potwierdzeń na naprawy nie miał przy sobie tylko założoną książkę w której wszystko ma zapisane,są tam jakieś pieczatki z warsztatów -wymieniona przednia szyba,wg faktury w maju tego roku,pokazywał zdjęcie podobno kamień uderzył z pod tira -środek zadbany,nie ma się do czego przyczepić -nie wiadomo jak na zimnym silniku,ponieważ gość autem jeździł w tym dniu -jak każdy kto chce sprzedać chwalił auto ale jakoś specjalnie nie namawia do kupna -w cenie drugi komplet kół , szprychy bmw z nowymi oponami -tyle co się zdołał dowiedzieć,kolega się nie zna za bardzo ale ogólnie mówi że zadbane,co o tym myślicie?
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic się nie da wywnioskować z tych informacji? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
mieto132 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam,bardzo proszę o wyrażenie swoich opinii na temat tej trójeczki , https://www.olx.pl/oferta/bmw-e-46-330d-sprzedam-CID5-IDeV829.html#660a5dcf70, nr vin pojazdu to WBAEX91040JW96454,z góry dzięki.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
OK,postaram się jutro o vin.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam,czy może ktoś lepiej obeznany wypowiedzieć się na temat tej trójeczki,może ktoś oglądał? https://www.olx.pl/oferta/bmw-e-46-330d-sprzedam-CID5-IDeV829.html#660a5dcf70