Witam, otóż w mojej e39 523 (170km 2x vanos), pojawił się problem, podczas jazdy opada obrotomierz, ekonomizer, zapala się kontrola trakcji, wskazówka od temperatury idzie do oporu, jak mam włączony tempomat to gaśnie kontrolka, ale wciąż działa tak samo jak kontrola trakcji. Po chwili wraca wszystko do normy i za jakis czas dzieje się to samo. Czasami ekonomizer wariuje i przycina się obrotomierz. Silnik podczas tego zjawiska zachowuje się normalnie. Proszę o pomoc.