Dzień dobry :) szukam E39 w jak najlepszym stanie. Interesuje mnie benzyna, skrzynia najelpiej manual. granica cenowa 20 000 za samochód + jakies 3000 na doinwestowanie po zakupie. Co sądzicie o poniższej ofercie? edit - nie ma Vinu, przepraszam za wrzucenie tematu nie podając VINu,spróbuje zdobic VIN od sprzedajacego, chociaz moze to podejrzane, że niby taki super a jednak nie podał VINu. A może ktoś już się interesował i zna VIN? dziękuje Mateusz