Cześć wszystkim, to mój pierwszy post niestety nie jestem już posiadaczem BMW ponieważ miesiąc temu mi je skradziono. Po tym czasie jednak jeszcze jakaś znikoma nadzieja istnieje, że się auto odnajdzie dlatego pisze ten post... Uprzedzając pytania, nie nie miałem jeszcze AC przez co strata jest tym bardziej bolesna... Jeśli ktoś coś widział prosiłbym o kontakt... Dzięki pozdrawiam!