Witam mam problem ze średnim spalaniem w bmw e39 523i komputer pokazuj 34,4l na 100 km niedawno wymieniałem czujnik położenia wałka rozrządu i kasowałem inspekcje olejową więc zrestartowało się średnie spalanie po odpaleniu i przejechaniu około 100 km trochę miasta trochę trasa sprawdzam średnią i nadal 34,4 wiec zrestartowałem jeszcze raz i to samo jadąc np 80 km/h lekko wciśnięty pedał gazu ekonomizer pokazuje prawie 30 l co możne być przyczyną takiego średniego spalania :?: