Bardzo, ale to bardzo dziękuje za szybkie odpowiedzi i porady! :cool2: Sprzedający sprawiał wrażenie jakby już ten wątek prześledził (pozdrawiam!) - nie ma pełnej faktury niestety :( Czyli reasumując przebiegów się nie obawiać? Czy wersje z biturbo też są trwałymi konstrukcjami? Nie ukrywam, że te ponad 300KM bardziej by mi pasowało... Szukam dalej i pozwolę sobie powklepywać w tym dziale inne propozycje. Dzięki!
Witam wszystkich. Pierwszy post na forum. Szukam E70 z okolic 2011 roku, diesel, ok. 110k netto (pod leasing). http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-pierwszy-wlasciciel-kupiony-w-salonie-mcars-bmw-krakow-stan-idealny-ID6yth4T.html Czy nie za duży przebieg jak na ten silnik? Szukać starszego a z mniejszym przebiegiem? Dziękuje bardzo za wszelkie porady, mAte
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.