PANOWIE NARAWIONE!!!!!!!!!:):):) faktycznie mieliscie nosa choc zanim przeczytałem podpowiedzi pojechałem na kompa:):):) znajomy skasował za diagnoze 20 zł:) wyswietliło jak byk-SONDA!!!!!:):):)pozniej kursik do sklepu:) cena niestety zamiennika 150 zł:)nie wazne chciałem sprawdzic ma chodzic , sonda bosh 360 zł:)nastepnie kurs do mechanika wymiana 30 zł:) i cała pizzzzzzz.......a lata jak szalona:):):)DZIEKUJE ZA PODPOWIEDZI NAPEWNO TU JESZCZE BEDE:):):) OBY NIE ZA CZESTO:):):)!!!!!