http://img148.imageshack.us/img148/9029/850023tn7.jpg http://img148.imageshack.us/img148/3201/850025ut4.jpg http://img214.imageshack.us/img214/3252/850030nn9.jpg http://img148.imageshack.us/img148/5584/850047ds4.jpg http://img148.imageshack.us/img148/1268/850019cs8.jpg http://img135.imageshack.us/img135/8864/850007fx7.jpg http://img148.imageshack.us/img148/714/850048br6.jpg http://img236.imageshack.us/img236/2904/850052oc1.jpg http://img148.imageshack.us/img148/4610/850018ro5.jpg http://img236.imageshack.us/img236/3482/850017sx7.jpg Więcej fotek mogę popresyłac na maila ;] pozdrawiam Marcin K.
No to kolej na mnie Marcin już dawno prosiłeś mnie żebym umieścił na forum zdjęcia mojej 8 no wiec teraz spełniam twoja prośbę. http://img472.imageshack.us/img472/9199/jajk3.jpg To ja w całej mojej osobie Teraz krótko się przedstawię : Mam na imię :Marcin Mam 18 lat i napewno się niedługo zobaczymy http://img262.imageshack.us/img262/4480/dsc01492tk6.jpg Wiecej zdjec tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=52213 Jak macie jakieś pytanka to piszcie do mnie na PW Pozdrawiam Marcin PS. Przed zrobieniem zdjęc 8'czka przeszła małe czyszczenie i polerowanie :mrgreen:
Witam wszystkich Mam problem z moim samochodzikiem(jeszcze nie jest mój bo nie mam prawka, ale już niedługo) Otóż gdy się pociągnie klamkę by otworzyc drzwi od strony pasażera okno sie w cale nie uchyla i mam problem bo to mnie bardzo denerwuje(a mojego tate nie).Marcin ty dałeś nam ten swój stary moduł ale i on też nie działa po wymianie, co by tu zrobic?
358 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.