Witam!! Interesuje mnie e46 sedan z silnikiem mniejszym niż 2.0. Prosiłbym o pomoc który wybrać? Celuje w roczniki 2003+ -316i/ti -318i/Ci/ti Który z powyższych polecacie i dlaczego? Zależy mi na racjonalnym spalaniu, autem będę jeździć tylko i wyłącznie po mieście, nie planuje jeździć w trasy. Chciałbym auto w automacie, tylko boje się dużych kosztów naprawy takiej skrzyni przy kupnie 12-13 letniego auta.