Witajcie! Mam problem zgasło mi podświetlenie pokręteł nawiewów -wersja bez klimy 735iA z automatem. Nie wiem jak się dostać do żaróweczek/ diód zmieniłem samodzielnie wszystkie inne brakujące światła wewnątrz ale na tym "zęby" sobie połamałem. Nie chce za bardzo na siłę żeby zegoś nie połamać.... Wyjąłem radio ale tam nie widać dostępu do tych lampek nie wiem jak wyciągnąć panel nawiewu, próbowałem też sciągnąć pokrętła nawiewów, ale bez efektu... Bardzo proszę o dokładne info jak przywrócić "blask" panelowi... Z góry dzięki![/url]