Witam, mam problem w mojej bmw e36 1.8, mianowicie chodzi o to że nie przełacza sie na gaz, odpalam, sama sie nie chce przełączyć klikam centralke elektrozawory słychać, centralka miga pare razy na zielono, przelatuja kontrolki wskaznika Gazu i tyle z tego wszystkiego, a chodzi nadal na benzynie, sprawdzałem masy, bezpieczniki, i nic ;/ . Prosze o pomoc, pozdrawiam.
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.