Witam. Jestem w trakcie przekładania silnika w mojej e38 i podczas pchania i skręcania coś strzeliło i mogę kierownicą kręcić dookoła, a koła są zablokowane. Mam pytanie, czy ciężko jest się dostać do przekładni i czy uda mi się ją zdemontować na lewarku bo auto nie skręca więc nie mam jak wjechać na kanał. Może ktoś się już spotkał z podobnym problemem i może coś innego mogło się uszkodzić? Proszę o pomoc.