Witam jestem tutaj nowy wiem ze bylo troche o tym postow mam okazje kupic e30 2,7l bez gazu ale jest problem skacza obroty np jak staje na swiatlach i zaczynaja skakac jak jest silnik zimny to wszystko ok jak sie rozgrzeje to skacza to moze byc ten silniczek krokowy ?? jesli tak to chcialbym tylko zeby ktos mi pokazal, uswiadomil gdzie on sie znajduje bo z bmw nigdy nie mialem do czynienia z gory dzieki ;-> dopisze ze jak dodam troche wiecej gazu t owszystko jest ok