O ille sie nie myle to mi chyba podales sterowanie zamkiem centalnym (zam i otw) a ja potzrebuje sygnal wzbudzajacy alarm czyli kiedy drzwi sa otwarte co jest rownoznaczne z wlaczeniem oswietlenia w samochodzie Autko jest z 91r wnioskuje bo podajesz dwa piny a wydaje mi sie ze byc powinien jeden... Ale sprawdze te kostki, szkoda ze dopiero w sobote:/ Czy ten sygnal tez bedzie w tej kostce??