Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem nowy i jest to mój pierwszy post. Jestem posiadaczem e39 525d z 2001 roku i niepokoi mnie nierówna praca silnika na wolnych obrotach. Bylem na komputerze i nie ma żadnych blędów, filtr odpowietrzający skrzyni korbowej został wymieniony ale nic nie pomoglo, czasem gdy przygazuje na 3000-4000 obr. silnik pracuje rowno, kolejne nacisniecie pedalu gazu i silnim dalej nierówno pracuje. Prosze o jakieś wskazówki.