Witam, Mam okazję kupić E61 530d z 2004r. Auto z Włoch, trochę przytarte więc do lakierowania. Mam fotki sprzed lakierowania i zauważyłem, że kierownica nie jest idelanie spasowana, tak samo kurtyna z tyłu ma jakieś pomarszczenia wokół. Nie miałem wcześniej takiego BMW wieć pytam czy to normalne?, czy auto raczej było bite i ma wystrzelone poduszki. Proszę o Wasze opinie. Linki do zdjęć poniżej. http://imgur.com/a/oSggy Pozdrawiam.