tak o e 46 ale własnie zastanawialo mnie to poniewaz oglądałem rozne aukcje i niektore coupe ci i myslałem ze sie czyms roznia ale jezeli nie to wielkie dzięki za info
http://mobile.de/SIDuWYUR1ennU2.ICsrmbjxiQ-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1175635889A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C729%81L-t-vCaMiMkMoQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100B13D3500BciBGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?id=11111111251890092&sr_qual=GN&top=6&bereich=pkw& to jest link do coupe Ci nie jest ona cabrio czym sie roznią ?? a moze nie ma zadnej roznicy ??
Witam mam zamiar kupic bmw e 46 coupe ale nie wiem czym sie rozni coupe od coupe Ci ??
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.