Witam, mam problem z moim BMW 7 a mianowicie bardzo szybko ubywa mi płynu chłodniczego, ale nie ma sladu wycieku. Dodam jeszcze ze podloga z tylu po prawej stronie jest mokra i nie jest to płyn chłodniczy, ale woda. Nie mam zadnych nieszczelności a woda pojawia sie juz po przejechaniu 2 kilometrów, na dworze było sucho i nie padal deszcz. Proszę o pomoc.
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.