nadal nie wiem co to jest ale tak jakkby sie troche te drgania zmniejszyły, a tak poduszki sa w porzadku to samo ze swiecami i przewodami i juz nie wiem gdzie szukac przyczyny, ale jesli bedziesz wiedział w czym tkwi problem to daj znac, ja tak samo jak dojde co to jest to napisze
Witam. moze ktos wie co moze byc przyczyna drgan całego silnika ktore przenosza sie na nadwozie :twisted: drgania te wystepuja tylko przy wolnych obrotach na luzie i powstały dosłownie momentalnie a silnik pracuje na rownych obrotach i nie ma zadnych stukow, pukow i co moze byc tego przyczyna? prawdopodobnie wina lezy gdzies w układzie zasilania ale gdzie tego szukac :?: jesli ktos miał cos podobnego prosze o porade :oops:
charakterystyke silnika moge rowniez zrobic na podstawie wynikow otrzymanych z hamowni podwoziowej znajac przełozenia poszczegolnych biegow i przekładni głownej, a rozpatrywac bede samochod na podstawie jego gabarytow, masy itp itd ale do tego poptrzebna jest charakterystyka silnika na podstawie ktorej bede to wszystko rozpatrywał
POSIADA MOZE KTOS CHARAKTERYSTYKE ZEWNETRZNA SILNIKA A DOKŁADNIEJ CHODZI O MOC I MOMENT?? NAJLEPIEJ BY BYŁO JAK BY TO BYŁ SILNIK 1,6. POTRZEBNE MI TO JEST DO ZROBIENIA PROJEKTU OBLICZEN TRAKCYJNYCH :D
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.