Witam wszystkich forumowiczów, fanatyków BMW oraz resztę :) Mój pierwszy problem polega na tzw. "choince" z tyłu na lampach, tzn. gdy wciskam pedał hamulca zapalają się lekko prawy kierunek oraz reszta żarówek z prawej i lewej strony prócz lewego kierunku, tak samo podczas uruchamiania kierunku w lewo miga raz kierunek (słabo widać) a raz reszta (stopy itd.). Drugi problem polega na zacinaniu się zamka od drzwi pasażera z przodu, w większości nie łapie i nie otwiera zamka ani nie zamyka. Od czasu do czasu uda mu się załapać i się zamknie/otworzy. Pozdrawiam