-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
update: 04.07 zmiana statusu na "transport do Polski" 22.07 dojechał 26.07 salon zamówił transport z Kleszczowa 29.07 odbiór
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Mój wyprodukowany 17.05 20.05 wyruszył do portu w Durbanie 22.05 dotarł do portu 29.05 wypłynął po drodze zahaczył o porty: Maputo, East London, Vigo, Southampton, a od wczoraj stoi na kotwicy pod Brixham 28/29.06 planowane dotarcie do Bremerhaven
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
zmiana statusu: 17.05 auto wyprodukowane, czyli dokładnie 4 miesiące później niż pierwszy wskazany termin Rozmawiałem z Inchcape, Bawaria Motors, Best Auto i w każdym dostałem rzetelne info, że w mojej konfiguracji termin oczekiwania to 10-12 miesięcy więc chyba nie jest tak źle z tymi handlowcami.
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Jaki silnik? Czy masz coś z restrykcji? 30d Zdaje się, że blokował kolor (brooklyn grey) i hak
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
U mnie zamówienie początek sierpnia '21 z prośbą o produkcję na początku '22 Pierwszy planowany termin produkcji: 3 tydzień '22 Potem w połowie marca dostałem info, że nowy termin to 15 tydzień Następnie przesunięcie na 17 tydzień Kolejne na 18 tydzień 6 maja dostałem VIN i zmiana statusu na 150, czyli produkcja rozpoczęta. No i tak się chyba do dzisiaj produkuje bo znowu nic nie wiadomo :D
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
Hej, Orientujecie się czy jest jakaś komórka w BMW, która jest w stanie określić termin produkcji auta? X3 zamówiłem na początku sierpnia z prośbą o produkcję na początku 2022. Pod koniec zeszłego roku dostałem info, że produkcja zaplanowana jest na 3-ci tydzień stycznia. Auto nie zostało wyprodukowane a diler rozkłada ręce i mówi, że nie wie co się stało i gdzie utknęło moje zamówienie. Coś czuję, że idę na rekord :D
-
Zbiorniki wyrównawcze płynu chłodzącego
Cześć, Zauważyłem, że w mojej F30 LCI 320i jest jakiś dziwny zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego. Czy ktoś mi może powiedzieć po co taka podwójna konstrukcja? https://www.dropbox.com/s/01s8mvdcdz29sry/Zrzut%20ekranu%202017-02-14%2016.24.09.png?dl=0
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Ja podpisałem umowę na F30 13 kwietnia a 19 maja dostałem info, że samochód jest już wyprodukowany i wysyłają do Polski. Za kilka dni odbiór.