Hej, Orientujecie się czy jest jakaś komórka w BMW, która jest w stanie określić termin produkcji auta? X3 zamówiłem na początku sierpnia z prośbą o produkcję na początku 2022. Pod koniec zeszłego roku dostałem info, że produkcja zaplanowana jest na 3-ci tydzień stycznia. Auto nie zostało wyprodukowane a diler rozkłada ręce i mówi, że nie wie co się stało i gdzie utknęło moje zamówienie. Coś czuję, że idę na rekord :D