A może udzieliłbyś mi paru rad na ten temat jaki filtr i wogóle do skrzyni biegów.Bardzo jestem zadowolony z autka i wiesz objaw jest taki ze czasem na 4 biedu delikatnie szarpie podczas jazdy i z rana na zimnym oleju ciężko przeżuca znaczy sie trzeba troszkę ujechać.Olej jest juz przeporacowany bo zachowuje sie jak woda pozatym jest brązowy.Jeśli udzielił bys mi rad to prosze jak najbardziej o jakiekolwiek info.