A właśnie sobie przypomniałem że moja fura miała kiedyś cały lewy bok obity i ma przednie koło lewe nieco głębiej niż prawe.Może wtedy wywalono wspomaganie w moim aucie.Ja miałem zmieniany silnik,ale na ten sam. Pozdro.
Cześć.Oryginalne to nie wiem,ale w mojej to sie na parkingach musze nieźle namęczyć.Głównie przez szerokie oponki.Ale znam w miare dobrze kumpla co mi te autko sprzedał i raczej nie wyciągał z niego wspomagania,bo by se tylko życie utrudnił. Pozdro.
Dobry pomysł. Też to miałem ale zbyt dużych wibracji nie odczywałem. Wkońcu to rzędówka.Co by Ci tu powiedzieć.Ja u siebie wykryłem to przez przypadek.
Sorki nie zwróciłem uwagi na obniżone zawieszenie,ale i tak śmiem twierdzić że mam 215 z przodu i 225 z tyły,bo nie mam obniżonego. Rekompensuje mi to komplet dużych zderzaków.Dzięki nim mam 8 centów do ziemi.I też fajnie wygląda. Narka.
Cześć. Myślę że powinny pasować. Ja mam w Beti 215/45 R17 na przodku i 225/45 R17 z tyłu, więc wydaje mi się że powinny wejść bez problemu. Trzym sie.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.