Witam, mam taki mały problem ze swoją e46. Wcześniej zanim padł mi czujnik ABS z tyłu nie świecił mi się CHECK na zapłonie. Po wymianie czujnika i wykasowaniu błędów być może tez przez reset DME (wykorzystałem z tej stronki instrukcje) wyskakuje mi CHECK i się świeci na zapłonie. Co z tym zrobić, jak to naprawić? Być może tez od tej pory moje 2.5 przestało jechać. Powymienialem wszystko min. Pompe, filtr paliwa i filtr powietrza.