Witam.Przy prędkości 180km/h bmw e-46 320D 136KM zgasło(slyszalem stuknięcie).teraz trudno je odpalić.za trzecim razem pali,pracuje jak traktor,obroty 800,nie reaguje na wcisnięcie gazu(zwiększa obroty max na 1200,ruszanie z miejsca bardzo trudne,jak się uda ,,pędzi ''max 59 km/h na piątym biegu.Komputer auta nie pokazuje blędów.Bylem na komputerze i ten nic nie wykazal,Miesiąc temu wymienilem wszystkie filtry i bylo ok.po odlączeniu przeplywki zadnej poprawy.Serwisy zalamują ręce.Proszę o pomoc.Na biegu jalowym dusi się po odpaleniu,pózniej jest ok do czasu dodania gazu.