Witam odświeę temat . mój problem polega na tym że gdy skasuje inspekcję po wymianie oleju - czy to prze komputer czy za pomocą przycisków przy konsoli po wyłączeniu silnika pojawia się ponownie komunikat o konieczności wymiany oleju. Po tym jak ja skasuje pokazuje 30000 tysięcy i komunikat na czerwono w menu serwis znika . a po wyłączeniu silnika znowu pojawia się 0km do wymiany.