Skocz do zawartości

Kamonon

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Specjalnie sprawdziłem bo nie byłem pewny . Filtr knecht wymieniony w październiku 2017 wraz z odmą i olejem . W przyszłym miesiącu będzie wymieniany. W Inpie żadnych błędów . Sugerujesz ,że przytyka się trochę w filtrze , ale jednak po wypięciu wtyczki wskakuje 4 bary i autko pięknie jeździ. Naprawdę nie chce mi się wierzyć ,że jest taka różnica między 4 a 3.7 . Już nie mówię o pełnym bucie ,ale to czuć i słychać już na wolnych obrotach. Przepływkę odpinałem i podmieniałem , na podmiany tak samo ,a z odpiętą do 3000obr muł totalny.
  2. Witam, mam pytanie odnośnie tego czujnika czy może regulatora ciśnienia paliwa. Jak on funkcjonuje i za co jest odpowiedzialny . Od razu wspomnę, że borykamy się od dłuższego czasu z zanikiem mocy . Przeważnie jak jest chłodniej , wilgotnej na dworze to silnik pracuje ładnie i wkręcą się na obroty już od 1500 bardzo chętnie. Jednak jak się zagrzeje lub jak jest gorąco na dworze to słychać już po odpaleniu ,że coś jest nie tak , no i z 190 koni robi się jakieś 140. Przejdę do sedna ... jeżeli odepnę wtyczkę przy filtrze paliwa moc wraca . Czy to wina tego czujnika czy gdzie indziej szukać przyczyny. Dodam , że wartości z inny bardzo dobre przepływka oraz turbina ok, progówka 3.7 ,a po odpięciu wtyczki 4.0. Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek opinie osób mających pojęcie o tym silniczku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.