Witam Na poczatku pragne sie przywitac ze wszystkimi bo jestem to nowy. A teraz do rzeczy.Mam zamiar kupic BMW 316 z sekwencyjna instalacja gazowa Ris Romano. Szukalem na necie info o tym ale nic szcegolnego nie znalazlem poza tym ze jest dobra i calkiem tania.Pytanie czy w BMW sie sprawdzi? Z tego co widze na tym forum tez nic o niej niema, wszedzie tylko BRC, KME, Landi Renzo itp. Prosze o pomoc. Aha BMW jest na slinku M43. Pozdrawiam