Treść opublikowana przez mexykan
-
Gra o bmw ?
:cry2:
-
Gry z BMW
Elo gdzie znajde te dodatki i opis jak wrzucac fury do gry ?:D
-
Gra o bmw ?
A jakies takie typowe o tematyce bmw ? CO moge sie bryknac starymi modelami i np e34 :mrgreen:
-
Gra o bmw ?
Siemka wszystkim :) mam takie pytanie czy jest jakas gra o bmw ? Mercedes ma, Volkswagen, ford. O bmw znalazlem tylko takie cos http://gry.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=911
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
Kurde zabieram sie i zabieram juz pare dni :norty: Jutro na bank zrobie chyba ze znowu cos wypadnie :duh:
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
Dzis sie wezme do roboty z tym acha i mam pytanie jedno, bo cos sie spierdzielilo z szyba ktora jest ele. Wypada z tych takich gumek prowadzacych od strony slupka i szyba wypada na koncu, mozna ja wyregulowac jakos ?
-
SAM NAPRAWIAM BMW E34 JUZ WKROTCE
ooo za 60zl mam juz z wysylka:) a tak za 70 ;/ ,10zl na benzyne zostaje :mrgreen: Ale i tak chcem dostac na kompa najpierw.
-
SAM NAPRAWIAM BMW E34 JUZ WKROTCE
Ciekawe, ale najpierw zalatwie na kompa, potem kupie ksiazke i zobacze czy warto wogole :cool2:
-
SAM NAPRAWIAM BMW E34 JUZ WKROTCE
Na allegro juz jest http://allegro.pl/item185376221_bmw_serii_5_e34_instrukcja_obslugi_naprawa_ksiazk.html ma ktos moze juz ja na kompa ? Bo ksiazke chcem kupic i dac do garazu, a i miec na kompie a skanera nie mam i nie umiem skanowac do formatu pdf :(
-
Sam naprawiam BMW E-36
No wlasnie na allegro znalazlem http://allegro.pl/item185376221_bmw_serii_5_e34_instrukcja_obslugi_naprawa_ksiazk.html
-
sam naprawiam... czy ma ktoś taką książkę w pliku?
No wlasnie znalazlem ja na allegro http://allegro.pl/item185376221_bmw_serii_5_e34_instrukcja_obslugi_naprawa_ksiazk.html a moze ma ktos w pdf badz w innym formacie na kompa ?:P
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
A co do elektrycznych szyb, to jest juz kabel przeciagniety i wystarczy podlaczyc pod przelacznik, czy jak to idzie ?
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
Siemka jak w temacie musze sciagnac boczki w dzwiach bo z jednej strony musze wymienic silownik a z drugiej ele szybki :) I tu pytanie co do szybek, z jednej strony od pasarzera mam szyby ele a od kierowcy na korbke :duh: tak juz kupilem. Jak zamontuje mechanizm szybek to co bede musial podlaczyc zeby to chodzilo ?? Ps. mam cale dzwi jak cos to odsprzedam kolor chyba czarny :P
-
zabezpieczenie antykorozyjne
Spox ale ja dalem tu tylko przyklad :) A co do klockow, hmm to chyba z tylu bo recznego zreo ;/ , jak je wymienie to sie to zgasi czy bede musial znowu jechac na diabnostyke i placic kase zeby wylaczyli to ?
-
zabezpieczenie antykorozyjne
Wlasnie znalazlem na allegro, chodzilo mi o takie cus http://allegro.pl/item183983555_konserwacja_i_wygluszenie_okazja_5l_98zl_.html
-
zabezpieczenie antykorozyjne
Siemka wszystkim, dzis swoja becie wziolem na kanal i patrze a tu na prowadnicy po dwuch stronach zeszlo mi to czarne zabezpieczenie antykorozyjne :| (slady jakby po podnosniku) Jak to zabezpieczenie sie nazywa, gdzie to dostac i jak stosowac ? Najlepiej jak to by bylo na pedzel albo cus bo mi sprezarka poszla :( Acha i moze sie spytam odrazu co to za kontrolka mi swieci , wyglada nastepujaco: takie czerwone koleczko i na zewnatrz drugie koleczko ale przewywane.
-
problem z tapicerką na drzwi
W czoraj widzialem na allegro takie boczki bo szukam dla siebie :) Ma chyba 3 kolory z czego jeden czarnne (te pospolite) i dwa jakies jasne, cena to 40zl/szt pozdro :)
- silnik
-
silnik
Siemka, jak pisalem w poprzednim poscie mam taki silnik: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//mexyk.ovh.org/1.jpg Poszla mi cewka ;/ jest to jedna cewka w sklepie pytaja sie mnie jaki to silnik mowia cos o m20, 50 ;/ Pojechalem zobaczyc na szrot czy czasem nie ma takiej bety jak moja. Znalazlem tylko e30 i tak mysle a lukne pod mache, patrze a tam cewka wygladajaca identyko jak moja ale silnik to chyba 5 cylindrowka. Jak sprawdzic czy akurat bedzie dobra ? i jaki mam silnik m20 itd bo tego nie wiem :oops: a jak sie mnie pytaja to zaraz zmieniam temat :mrgreen: Acha na tamtej cewce naklejka jest troche pozdzierana u mnie zreszta tez ;/
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
Thx, zadzwonilem i dostalem odpowiedz ,ze to moze byc kopulka rozdzielacza albo palec. Wie ktos jak to sprawdzic ?
-
oil service
Za planowanie pokrywy zaworow, wymiana uszczelek i gumek w pokrywie zaworow i zrobienie cos z rozrzadem zawolal 2 stowy cwelik jeden
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
Byl wlasnie u mnie mechanik i sprawdzal jaka jest przyczyna, a wiec nie ma pradu na swiece zaplonowe, moze wie ktos co to moglo spowodowac ? Do cewki prad idzie. Dajel powiedzial ,ze on na elektryce sie niezna.
-
Układ wspomagania
Dokladnie, latwo to samemu zrobic. Nie bede sie rozpisywal polecam ogladnac serial ,,fani 4 kolek,,a dokladniej odcinek co robia bemke e-34 kombi (ale wszystko to samo jest).
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
A mam pewnosc ze stacja w 100% mi wykaze co nie tak >?
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
Podpiac pod kompa latwo powiedziec. Musial bym go targac na holu miasto dalej do bosha :mad2: Zadzwonilem do tego serwisu i krzykneli mi za diabnostyke 6 dych :duh: