-
F11 520d WBAMX110X0DU43733 - KOREKTA NIEMCY
DarkStunt odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAż tak fajny silnik że nic w nim nie było robione? Kurde 300k (co dla polaka to jest przebieg nie do przyjęcia) A w silniku nic nie grzebane (i to przy serwisie olejowym co 30k) - co jest kolejną sprawą nie do przyjęcia dla polaka Więc albo grubsze awarie poza ASO robione Albo jakaś pancerna sztuka Pozdrawiam
-
e90 legnica wbavr9104oa100088
DarkStunt odpowiedział(a) na Donkeykong temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTańszej nie było? W tej cenie to e46 z jakimś m54b22 Pozdrawiam
-
E82 135i vin:WBAUC7C55AVK95879
DarkStunt odpowiedział(a) na STM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: Patrzę spore combo na to auto Dobrze że jest vin to wszystko zostaje w internecie Obrażanie ziomków którzy coś znaczą dla forum A tym bardziej mają wiedzę o bmw jest wręcz śmieszne Czekam tylko na aktualizację podsumowania samochodu i 3 właścicieli przez miczek.mk (nie ukrywajmy jest to ciężka sprawa :norty:) Pozdrawiam
-
BMW e60 530 xd WBANY71038CT71716
DarkStunt odpowiedział(a) na xkate temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRowniez przyznam racje Panu miczek.mk Sam majac troszke podkrecone benzyny z profilu (b5 1.8t i c5 2.7bt) wiem ze nie byloby totalnie zadnej trakcji na osce :wink: Jesli ktos szuka samochodu do przemieszczania sie. Bez checi ostrego katowania i dawania ciagle bokiem. Gdy chcesz "siadac w auto i jechac" to nie ma nic lepszego niz jakies 4x4 (nie wazne juz czy quattro, x-drive czy symmetrical awd). :D C5 idzie u mnie po maske w sniegu bez zajakniecia na dobrych oponkach. Oczywiscie ktos zaraz powie ze u mnei nie ma takiego sniegu, ale to tez przydaje sie na mokrej nawierzchni i w zakretach. Gdzie po prostu nie myslisz czy wejdziesz w zakret czy nie bo i tak 4x4 wyciagnie autko. A jak sie chce to quattro tez pojdzie fajnie bokiem i mozna troche sie pobawic majac jakas tam moc. Zona stwierdzila ze nie bedzie jezdzic starymi trupami (mowa o b5 1.8t) i chce koniecznie bmw to kupilismy jej e87 n47d20d :norty: Poki bylo cieplo i sucho to byla zadowolona. W zime po kilku problemach podjechaniem pod gorke i ciaglym braku trakcji prosila o zwrot b5 :cry2: Mozna w sumie podsumowac ze "4x4 + automat" to dla leni ktorzy chca po prostu bezpiecznie sie przemieszczac. Wiec jesli ktos wyrosl z codziennego szalenstwa latania bokiem (a okazjonalnie bedzie chcial sie zabawic) i zalezy mu na sprawnym pokonywaniu dystansow to tylko 4x4. teraz u mnei czas na kolejnego "trupa" jakas audi 80/90/coupe w 2.3ng (ktore chyba mi sie wydaje mial kiedys miczek.mk) ktore tez bedzie w quattro bo szkoda marnowac czasu na zwykla oske Pozdrawiam!
-
BMW X3 od Forumowicza WBAPB51020WB01056
DarkStunt odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO co chodzi tutaj z turbinami Az tak katowane i nieszanowane turbo? Czy jakaś wada fabryczna? Pozdrawiam
-
E46 330i WBAEN51080PC20948 - KOREKTA
DarkStunt odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProsze nie udawac ze nie wiadomo nic bylo o korekcie przebiegu viewtopic.php?f=44&t=255254&p=1905340#p1905359 w tym poscie jak wol bylo napisane ile mialo przebiegu w danii bezczelnosc nie zna granic :) Pozdrawiam