Witam, szukam osoby wyspecjalizowanej w silniku bmw 318 TDS, a mianowicie samochód leżał w rowie przekrecony w lewą stronę w baku było około 12 litrów, próbowałem odpalić jak leżała w rowie ( tak wiem głupi pomysł ), po wyciągnięciu z rowu nie chciała odpalić łapała czasami ale gasła. Kręciłem aż akumulator sie rozładował ( kreciłem bardzo dużo ). Pompa paliwa która jest w baku niby pracuje ale chyba nie pompuje paliwa kiedy odłaczyłem od niej gumowe przewody wogóle nie pompuje paliwa. Jestem kompletnym laikiem i proszę o wyrozumiałość. Proszę o pomoc.