Witam ! Po wymianie klamek w moim aucie (klamki wzięte z sedana) nastąpił problem tej natury że gdy mam wpięty bezpiecznik od centralnego zamka elektryczne szyby nie działają, po wyjęciu bezpiecznika problem znika. Czyżby winowajcą były klamki ?
Po kilku dniach znalazłem usterkę, winny jest przełącznik świateł, gdy podczas przełączania świateł z pozycji 0 na pozycyjne poruszam w lewo i w prawo pokrętłem to zapalają się obydwie strony.
Wolę pruć bo nie lubię rozwiązań "tymczasowych" :) nie pozostaje nic innego jak iść po wiązce i szukać przełamanego czy też przepalonego kabla. Temat do zamknięcia
Jak w temacie. Brak tych dwóch świateł, w kostce na kilku pinach nie ma napięcia, bezpiecznika nie pali, oprawki dobre, żarówki nowe, kable wyglądają na całe. Gdzie może tkwić problem?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.