Witam przepraszam na wstępie jestem świeży na forum potrzebuje pomocy wczoraj zaczęło mi szukać w tylnym lewym kole i wydaje mi się ze przegub trafił ale zdążyłem się zorientować ze nie występuje on jako część zamienna i pytanie mam do was ja mam 525d a znalazłem blisko siebie półoś z 520d i czy będzie pasować bo nowa miał bym za 700zl ale chcę swoją stara oddać do regeneracji a ta założyć na sztukę ile w trzyma tyle wytrzyma ale czy będzie pasować żeby kasy nie wyrzucać w błoto pozdrawiam i dziękuję za pomoc