-
Zachodniopomorskie
Koledzy ...szukam forumowicza ze Szczecina lub okolic. Z impa lub delphi itp. Kolega potrzebuje pomocy przy adaptacji czujnika kąta skrętu. Ceny w szczecinie zaczynają się od 150zl Proszę o INFO . Pozdrawiam
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Sterownik do kosza.
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Na 99% sterownik ABS. Jeśli masz DSC to masz sterownik 0265950002
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Dziękuję koledzy :P
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
Koledzy .... co oznacza na schemacie zasilanie z literką R? no bo pewnie nie wrzucenie na wsteczny :mrgreen: i skąd dowiedzieć sie co oznaczają kody np A6000? 2.5TDS to oznaczenie silnika M51, M52, M61 ? pin 11 ews http://i.imgur.com/wEZZEad.png pin 22 licznik http://i.imgur.com/sDatuG8.jpg
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
Niektóre schematy są do przyjęcia ale opis licznika to komedia... :shock: Piny po jednym narysowane przydał by się opis co oznacza np urządzenie x1130 :?: Jak bym miał takie schematy do mojego golfa5 bo nad nimi siedziałem w komplecie z etka z 3 miesiące. to bym sobie chyba klimatyzacji nie założył jak i do dwóch caddy i znajomemu do super B i leona. Potem to już dzień i zrobione :D
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
Dziękuje koledzy za pomoc. Udało się uruchomić tą stronę ze schematami dopiero na Mozilla. Te schematy to naprawdę :duh: kto to rysował... ? hehe szkoda że nie jest to po prostu narysowane. :cool2:
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
Nie mogę za chiny tej strony uruchomic. schematy daje jako admin na vwgolfv i na elektrodzie co ktos potrzebuje. ten opis licznika nic mi nie daje bo taki opis mam a ja potrzebuje na 2 wtyczki .
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
Aż nie do uwierzenia że nikt nie ma a ten co ma tak ściska że nawet mi tej osoby nie szkoda. Ja na forum daje każdemu schemat jak chce i do czego chce a tu jest zasada, jesteś nowy to s....j.
-
PinOut licznik E39 z dwoma wtyczkami
Koledzy potrzebuję opis podłączenia licznika od e39 z dwoma wtyczkami . Najlepiej cały pinout. W sieci jest na 3 wtyczki i w autodacie tez tylko taki jest opisany....
-
Schemat podłączenia EWS
Znam to i nie wyświetlają mi się schematy..... po lewej stronie w oknie,.. Jak to naprawić?
-
Schemat podłączenia EWS
Witam. Czy ktoś z kolegów poratuje schematem modułu immo do E39 2.5TDS? EWS