Witam ! Mój problem polega na tym że w samochodzie niema czujnika położenia wałka rozrzadu, co lepsze w instalacji elektrycznej wgł niema kostki na ten czujnik ... samochód nie odpala jak się zagrzeje, na zimno pali na dotyk. Podejrzewam że ktoś umieścił w mojej ecie wiązkę z silnika bez vanosa co wyjaśniałoby brak czujnika, teraz nasuwa mi się pytanie, czy po wymianie wiązki na odpowiednia i założeniu czujnika położenia wałka problem z odpalaniem zniknie ? Prosze o porady i podpowiedzi pozdrawiam.