https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiAh-rpld_LAhWLfxoKHdnIBLoQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fprzepnij.com%2Fdeska-rozdzielcza-kontrolki-opis-e46.htm&psig=AFQjCNFu15N6M8v8NWfnrSCtoHm1ith_5Q&ust=1459109280034953 czwarta od prawej strony :)
no ale na szczęscie już jest z regenerowane i mam nadzieje,że nie będę miał teraz z nią teraz problemów. Wczoraj powstał następny problem,a mianowicie zaczeła mi się świecić kontrolka od ręcznego,sprawdzałem płyn hamulcowy jest na maxa, może kolega odpowiadający na wcześniejszą odepowiedź będzie mógł mi coś doradzić? :roll:
Witam wszystkich jestem tutaj nowy i chciałbym się spytać bardziej doświadczonych Kolegów czy możliwe jest żeby przy przebiegu 223 tys padła pompa wtryskowa? z góry dziękuje za odpowiedźi pozdrawiam Krzychu
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.