Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Wczoraj podczas jazdy samoczynnie zgasł wyświetlacz komputera. Dzisiaj po uruchomieniu samochodu okazało się, że MENU wygląda zupełnie inaczej (jak z ATARI 64) brak menu PL i brak przycisku nawigacji. Czy może ktoś miał już z takim przypadkiem do czynienia ? Jeśli tak bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje P.s. poniżej fotki jak było i jest obecnie http://www.czerski.net/bmw/old.jpg http://www.czerski.net/bmw/new.jpg