Witam, czy chłodnica od 2.5tds podejdzie do 1.9is? Z tego co zauważyłem to że zbiorniczka oddzielnego wychodzą 2 węże od nagrzewnicy (dolny) i ten nadmiarowy górny cienki, a z chłodnicy normalnie 2 grubasy. Mam już dosyć rozszczelniania się tych chłodnic a podobno od 2.5 nie do zajechania, zbiorniczek jakoś bym upchal i powinno śmigać, co wy na to? Mam ver. Z klima czyli długa chłodnica. Wiem że to mój pierwszy post, kiedyś miałem konto ale zgubiłem hasło i login :/ Tam miałem dużo pomocnych postów tak liczę na wyrozumiałość :P