Skocz do zawartości

slavo1972x3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy ja mam BMW X3 z silnikiem 3,0SD 2007rok i pod korek wlałem 93 litry a zasięgu było na 40km-spalanie 8,9L/100km. Chciałem zapytać czy są Jacyś użytkownicy X3 SD i czy też mają taki duży zbiornik(według producenta pojemność zbiornika to 67 litrów) zbiornik 100 litrowy ma X6.
  2. OK dzięki ale nie wiem czy poza ASO Ktoś w moim regionie ma taki program, mieszkam koło Krosna podkarpackie, co do ASO w Rzeszowie to tak średnio oceniam Ich fachowość.
  3. Uniwersalny
  4. Tak tylko, że wcześniej samochód palił~3 litry/100km mniej...?
  5. Witam Wszystkich ! Mam problem ze spalaniem w moim BMW silnik 3,0 SD po lifcie 2007r wymieniłem wąż od turbiny(pęknięty) i wszystkie wężyki sterujące(stare stwardniały) przed wymianą samochód palił miedzy 8,5 a 9,5L/100km-30%miasto, 70%trasa po wymianie węża pali 11,6 do 12,5L/100km, samochód ma takie same osiągi jak przed wymianą, nie ma żadnej różnicy w pracy silnika, nie "kopci" na komputerze nie pokazuje żadnych błędów, mechanik twierdzi, że wszystkie węże są połączone jak wcześniej. Z góry Wszystkim dziękuję wszystkim za pomoc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.