Witam Wszystkich ! Mam problem ze spalaniem w moim BMW silnik 3,0 SD po lifcie 2007r wymieniłem wąż od turbiny(pęknięty) i wszystkie wężyki sterujące(stare stwardniały) przed wymianą samochód palił miedzy 8,5 a 9,5L/100km-30%miasto, 70%trasa po wymianie węża pali 11,6 do 12,5L/100km, samochód ma takie same osiągi jak przed wymianą, nie ma żadnej różnicy w pracy silnika, nie "kopci" na komputerze nie pokazuje żadnych błędów, mechanik twierdzi, że wszystkie węże są połączone jak wcześniej. Z góry Wszystkim dziękuję wszystkim za pomoc.