Witam zakupiłem sobie nawigację Alpine do bmw e46 16:9 i chciałem sobie ją wymienić z małej na dużą, ale nie mogę podpiąć ponieważ wtyki mi nie pasują. Czy są jakieś przejściówki, aby można było normalnie zamontować ? Wejścia, kostka i model nawigacji w linkach poniżej. Jeszcze jedno skoro pisze na czytniku do nawigacji DVD to mogę śmiało powiedzieć, że mam mk3 lub mk4, tak ? http://zapodaj.net/c3fd0d294fd20.jpg.html - WEJŚCIA http://zapodaj.net/cc6ddbe43ea92.jpg.html- KOSTKA http://zapodaj.net/5d629d0c171e1.jpg.html- NAWI