ja mam rurkę puszczoną ze zbiornika fi 8 mm i przerobiony wielozawór żeby nie blokował przepływu gazu trochę to pomogło ale załozenie dopiero dwóch parowników dało pożądany efekt wkręca się bez problemu do końca dzisiaj też podlączyłem 2 silniczek krokowy tak że teraz mam dwa parowniki i dwa silniczki podpięte pod jeden komputer gazowy też szukałem pszyczyn bardzo długo teraz mu nie brakuje gazu mieszanka nawet przy 6000 tyś obr podczas jazdy na każdym biegu jest optymalna