Na dodatek zaczol mi swiecic blad 4x4 i dsc niesprawne oraz asystent ruszania niesprawny lecz chodzi normalnie i do tego nie dziala temponat oraz pokazuje uszkodzona kamera masakra
Jak chce otworzyc rolete uchyla troche dach i zamuka ale tek ze jest szczelina lecz przyslona nie chodzi wduszajac uchylanie otwiera i jak chce zamknac to zamuka nie do konca i otwiera musze skokami go zamykac :(
Witam. Wymienilem caly szyber z panelem sterowania i nie dziala jak powinien. Moze ktos cos doradzi.
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.